Εγγραφές Α’ Τάξη

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών της Α΄ τάξης του σχολείου μας για το σχολικό έτος 2021-2022,

καλωσορίζουμε εσάς και τα παιδιά σας στο 9ο Γυμνάσιο Αθηνών.

Παρακάτω θα βρείτε τα απαραίτητα έντυπα που θα πρέπει να μας επιστρέψετε προκειμένου να ολοκληρωθεί η εγγραφή των παιδιών σας στην Α΄ Τάξη του Γυμνασίου μας:

1. Υπεύθυνη Δήλωση για την Εγγραφή στην Α΄ Τάξη του 9ου Γυμνασίου Αθηνών, συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη από τον πρώτο κηδεμόνα (διαθέσιμο έντυπο)
  2. Υπεύθυνη Δήλωση για την Ηλεκτρονική  Ενημέρωση στην Α΄ Τάξη του 9ου Γυμνασίου Αθηνών, συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη από τον πρώτο κηδεμόνα (διαθέσιμο έντυπο)
  3. Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή για την συμμετοχή στο μάθημα της Φυσικής Αγωγής (διαθέσιμο έντυπο)

Η ημερομηνία προσκόμισης των ανωτέρων δικαιολογητικών θα καθοριστεί με νεώτερη ενημέρωση από το σχολείο.

Η επικοινωνία με το σχολείο θα γίνεται τηλεφωνικά (210.3469391) ή ηλεκτρονικά (mail@9gym-athin.att.sch.gr).

Η Διεύθυνση του σχολείου

Τα σχόλια έχουν κλείσει.